کارگران اعتصابی و معترض گروه ملی اهواز در ادامه اعتراضاتشان سفره خالی خود را جلوی استانداری پهن کردند

بنا بر گزارشهای ارسالی کارگران گروه ملی صنعتی فولاد اهواز به اتحادیه آزاد کارگران ایران، آنان در هفتمین روز اعتصاب خود و تجمعاتشان در مقابل استانداری خوزستان، امروز نیز همچون روزهای دیگر در مقابل این استانداری اقدام به برپائی تجمع اعتراضی کرده و با باز کردن سفره خالی تا پایان تجمع شعار دادند.

آنان در تجمع امروز علاوه بر تکرار شعاریهای قبلی شعارهای دیگر نیز از قبیل حسین حسین شعارشون، دزدی افتخارشون – سفره ما خالیه، ظلم و ستم کافیه – توپ تانک فشفشه حساب باید پر بشه – حقوق به ما نمیدن، مرگ بر آمریکا و … سر دادند.
بنا بر آخرین گزارشهای رسیده به اتحادیه آزاد کارگران ایران علیرغم هفت روز اعتصاب و تجمعات و راهپیمائی از سوی کارگران گروه ملی فولاد اهواز امروز نیز همچون روزهای دیگر نه کارفرما و نه مسئولین استانی پاسخگوی خواستهای کارگران نشدند.

اما بنا بر برخی گزارشهای غیر قابل تایید، امروز قرار بود محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت با دعوت از دیگر وزرای دولت، جلسه فوق العاده کار گروه ملی تسهیل و رفع موانع تولید را به منظور رسیدگی به وضعیت بحرانی گروه ملی صنعتی فولاد اهواز تشکیل دهد.

لازم به ذکر است در خبر مربوط به اعتراضات کارگران گروه ملی فولاد اهواز که دیروز از سوی اتحادیه آزاد کارگران ایران منتشر شده بود، اشتباها دیروز هفتمین روز اعتصاب آنان قید شده بود در حالیکه دیروز ششمین روز اعتصاب بود که بدینوسیله تصحیح میشود.

فیلم و تصاویر مربوط به تجمع اعتراضی امروز کارگران گروه ملی صنعتی فولاد اهواز بر روی کانال تلگرامی اتحادیه آزاد کارگران ایران به آدرس https://telegram.me/ettehad قرار دارد.

اتحادیه آزاد کارگران ایران – هشتم اسفند ماه ۱۳۹۶

پروژه معماری