ettehad top bar

تجمع اعتراضی رانندگان تاکسی بی‌سیم مقابل فرمانداری میبد

صبح روزیکشنبه۲۰اسفند،جمعی از رانندگان شاغل در تاکسی بی‌سیم میبد مقابل فرمانداری این شهرستان تجمع کردند.

به گزارش یک منبع خبری محلی، حدود ۱۵ روز قبل، تعداد ۲۵ دستگاه بی‌سیم متعلق به رانندگان به بهانه تنظیم فرکانس از رانندگان تاکسی‌های بی‌سیم میبد گرفته شد.

طبق روایت تجمع‌کنندگان، رانندگان پس از بررسی متوجه می‌شوند بی‌سیم‌ها مشکلی نداشته‌اند. درواقع علت اصلی جمع‌آوری دستگاه بی‌سیم آن‌ها، ورود تعدادی بی‌سیم قاچاق به ناوگان تاکسی‌رانی بوده که برای حل این مسئله، اقدام به جمع‌آوری برخی از دستگاه‌های بی‌سیم به صورت تصادفی نموده‌اند.

این مسئله در حالی رخ داده که رانندگان برای خرید دستگاه بی‌سیم، از مدیر شرکت تاکسی بی‌سیم میبد نامه دریافت کرده‌ و از سازمان حمل‌ونقل نیز مجوز داشته‌اند.

آن طور که اعلام شده دستگاه بی‌سیم برخی رانندگان، بیش از ده سال پیش خریداری شده است.

حال این رانندگان که برای خرید دستگاه بی‌سیم، مبلغ یک‌میلیون و هفتصد هزار تومان پرداخته‌اند، پس از پیگیری مطالباتشان پاسخ قابل توجهی از سوی مسئولان دریافت نکرده‌اند؛ چراکه ابتدا، وعده حل مسئله در مدت چند ساعت و سپس وعده چند روزه به رانندگان داده شد و حتی یک از مسئولان وعده حضور در جلسه‌ای فوری برای حل مسئله را داده بود که در نهایت ناباوری، وعده خود را زیر پا گذاشت و در جلسه‌ای که خود وعده آن را داده بود، شرکت نکرده است.

باید گفت رانندگانی که دستگاه بی‌سیم آن‌ها گرفته شده، با مشکلات زیادی روبرو شده‌اند .