ettehad top bar

وضعیت پرداختی پرستاران در آستانه سال نو را بحرانی دانست و گفت: پرستاران یکی از بیمارستان های مشهد، از آبان ماه حقوق و اضافه کار خود را نگرفته اند.

سید جواد #توکلی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری در خصوص معوقات پرستاران مشهدی گفت: پرستاران و پرسنل بیمارستان خیریه امام سجاد مشهد از آبان ۹۶ حقوق و اضافه کار خود را دریافت نکرده اند.

وی ادامه داد: بنا بر اخبار واصله ، مذاکرات و تماس های تلفنی تعدادی از پرسنل ، پرستاران و ماماهای این بیمارستان علاوه بر عدم پرداخت عیدی سال گذشته و امسال ، حقوق و مزایای پرسنل را که به گفته ی شاغلان در این بیمارستان حداقل حقوق طبق قانون کار می باشد و بعضاً حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است ازآبان ماه سال جاری پرداخت نشده است.

عضو نظام پرستاری مشهد خاطر نشان کرد: پرسنل در خصوص عدم پرداخت معوقات خود به مسئولان این بیمارستان اعتراض کرده و خواهان حقوق معوق خود شده اند ِ در پی اعتراضات ، مسئولین عنوان کردند به دلیل افراد جویای کارمی توانند استعفا دهند.

وی افزود: لازم به ذکر است این بیمارستان در بخش های جراحی و زنان و زایمان فعال بوده و اتاق عمل هم مشغول به فعالیت است و در آمد زایی نسبتا خوبی دارد